Wypróbuj: Ziaja Szampon Intensywny Kolor z olejkiem rycynowym

Polska firma Ziaja zyskała popularność w wielu krajach europejskich. Jest bardzo dynamicznie rozwijającym się koncernem kosmetycznym, który oferuje kosmetyki świetnej jakości po atrakcyjnej cenie. Ziaja często sięga po naturalne substancje i dobrze wyselekcjonowane składniki, które gwarantują skuteczność tworzonych kosmetyków. W składzie produktów figurują często znane i sprawdzone substancje pochodzące z natury. Gwarantują one skuteczność działania i zapewniają użytkownikom bezpieczną pielęgnację.

kosmetyki-do-wlosow-farbowanych.jpgSzczególnie popularny i wysoko oceniany przez internautki jest szampon intensyfikujący kolor włosów farbowanych z olejkiem rycynowym.

Specyfik jest niedrogi i bardzo pojemny. Mlecznobiała butelka z czerwonym korkiem zawiera aż 400 ml produktu. Opakowanie jest stonowane i bardzo wyważone, z pewnością ucieszy wszystkie fanki minimalizmu, które z niechęcią spoglądają na krzykliwe i jaskrawe kolory opakowań kosmetycznych.

Głównym składnikiem szamponu jest olejek rycynowy. Jest to bardzo bezpieczny i stosowany od lat olej naturalny, który niesie moc korzyści dla włosów.

Olej rycynowy pomaga regulować procesy na skórze głowy, wzmacnia cebulki, zwalcza łupież i wzmacnia kolor włosów. Wiele kobiet skarży się na wypadanie włosów. Olejek rycynowy pomaga również na ten problem. Regularne stosowanie sprawia, że na szczotce znajdujemy coraz mniej włosów. Włosy farbowane przy nieodpowiedniej pielęgnacji często płowieją, a ich końce zaczynają się przesuszać. Olej rycynowy zażegna również ten problem. Zapewni włosom intensywny kolor, wzmacniając przy tym ich blask i podkreślając kolor pasemek. Będzie to widoczne zwłaszcza na puklach, których pasma są ciemniejsze.

Działanie olejku rycynowego jest w szamponie Ziai wzmocnione przez specjalną substancję dbającą o kolor włosów, zwaną heliogenol. Dzięki tej zdwojonej sile włosy stają się odporne na wypłukiwanie koloru.

Szampon Ziaja z olejkiem rycynowym wyraźnie zwiększa odporność włosów na utratę koloru i wzmacnia je, zapobiegając uszkodzeniom ich struktury. Dobrze odżywia włosy i wygładza pasma, wzmacniając ich blask. Szampon zwiększa też objętość włosów, ponieważ delikatnie unosi je u nasady. Najlepsze efekty zyskuje się dzięki jednoczesnym stosowaniu szamponu, odżywki i maski do włosów z tej samej linii.