Khadi – Olejek stymulujący wzrost włosów

khadi.jpgŻaden inny olejek nie wspomaga wzrostu włosów tak, jak znany od wieków i ceniony na całym świecie olej rycynowy. Gdy jest on dodatkowo wspomagany o specjalne, pochodzące z Indii oleje roślinne: Amla i Bhringraj – efekt jest piorunujący.

Bardzo dobrym produktem dla kobiet, które martwią się powolnym wzrostem oraz kondycją swoich włosów jest olejek stymulujący wzrost włosów firmy Khadi. Jest to naturalny i skuteczny preparat na porost włosów. Zawiera kompozycję dobrze dobranych olejków, które nie tylko zapewnią przyspieszony wzrost włosom, ale również odżywią je, zabezpieczą przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi i zregenerują włosy i skórę głowy.

  • Olej rycynowy – bardzo przyspiesza porost włosów. Pomaga w walce z łupieżem, działa zbawiennie na skórę głowy regulując procesy zachodzące na jej powierzchni. Rycynowy olejek pozostawi pukle miękkie i lśniące. Zapobiega też wypadaniu włosów.
  • Olej sezamowy – bardzo dobrze się wchłania. Wnikając we włosy, pozostawi je odżywione i błyszczące.
  • Olejek kokosowy – bardzo dobrze odżywia włosy i chroni je przed uszkodzeniami.
  • Olej rozmarynowy – bardzo skutecznie odkaża skórę głowy i zapobiega wszelkim infekcjom skórnym.
  • Amla – podobnie jak olejek rycynowy wspomaga szybszy wzrost włosów. Zapobiega również przedwczesnemu siwieniu włosów i pomaga walczyć z łupieżem oraz innymi chorobami skóry głowy.
  • Bhringraj ma podobne właściwości do olejku amla i rycynowego. Przyspiesza wzrost włosów, zapobiega ich utracie i przedwczesnemu siwieniu. Zadba również o końcówki włosów, które przestaną się rozdwajać.
  • Brahmi – zadba o dobrą kondycję i sprężystość włosów.
  • Olej z nasion marchwi zawiera dużo beta- karotenu, który walczy z efektami starzenia się włosów.

Khadi z olejkiem rycynowym zadba o włosy od nasady, aż po same końce. Mieszanka olejków zamknięta jest w estetycznej, szklanej butelce opatrzonej złotym korkiem. Pod nim skrywa się szklana pipetka, która ułatwia aplikację produktu.

Olejek należy wmasować we włosy i skórę głowy. Pozostawia się go na włosach na minimum dwie godziny. Najlepsze efekty da jednak całonocna kuracja olejkiem Khadi. Należy go stosować minimum 2 razy w tygodniu. Kosmetyk ma dużą pojemność. 100 ml wystarczy na długi czas.